LR Aloe Vera starostlivosť o zuby

zuby

 

LR Aloe Via pre zdravý krásny úsmev

Kto by nechcel krásny a bezstarostný úsmev? To ale nejde bez zdravých zubov a ošetrených pier. Aloe Verou svojou regeneračné silou zaistí svieži a zdravú ústnu mikroflóru a mäkké, hladké pery. Teraz sa budete môcť usmievať bez obáv, kedykoľvek!

LR Aloe Vera zubná pasta zaisťuje ďasnám a zubom ohromujúci pocit sviežosti v celej ústnej dutine. Obsahuje extrakt z echinacey a 43% Aloe Vera.
LR Aloe Vera zubná pasta Sensitive je mimoriadne účinná, vhodná aj pre citlivé zuby a ochraňuje zubnú sklovinu. Obsahuje 40% Aloe Vera.

Zobraziť

Výsledok 1 - 4 z 4

LR Aloe Vera Jungle Friends Séria

Aloe Vera Jungle Friends Séria. Séria obsahuje: Aloe Vera Kids Care 3in1 Šampón, Kondicionér & sprchový gél / 250 ml,Aloe Vera Kids Care Magicky trblietavý zubný gél / 50 mlLearn More

LR Aloe Vera Séria Ústnej a Zubnej Starostlivosti

Aloe Vera Séria Ústnej a Zubnej Starostlivosti. Séria obsahuje: 2x Aloe Vera Extra Svieža Zubná Pasta I 100 ml Aloe Vera Hydratačný Balzam na Pery I 4,8 gLearn More

LR Aloe Vera Zubná Pasta Sensitive 100 ml

Aloe Vera Zubná Pasta Sensitive.Pre zdravý, krásny úsmev Kto by nechcel krásny a bezstarostný úsmev? To ale nejde bez zdravých zubov a ošetrených pier. Aloe Vera svojou regeneračnou silou zaistí sviežu a zdravú ústnu mikroflóru a mäkké, hladké pery. Takže sa budete môcť usmiať bez obáv, kedykoľvek!Learn More

LR Aloe Vera Extra Svieža Zubná Pasta 100 ml

Aloe Vera Extra Svieža Zubná Pasta.Pre zdravý, krásny úsmev.Learn More

Zmena spôsobu predaja LR produktov

 

Vážení zákazníci,
od 1. 7. 2022 spoločnosť LR Health & Beauty zmenila spôsob predaja. Naďalej už nie je možné predávať LR produkty "bežným spôsobom" tj cez e-shop, priamym predajom a pod.

Teraz ich je možné zakúpiť iba prostredníctvom sprostredkovateľa - LR partnera v jedinom neverejnom firemnom internetovom obchode LR Health & Beauty.

Som LR partnerom, ktorý je oprávnený Vám tento nákup sprostredkovať.
Prosím, kontaktujte ma, ja všetko zariadim k Vašej spokojnosti.

Ing. Miloš Poprocký

 

Kontakty:

Tel.: (+421) 905 622 175
E-mail: info@bella-vita.sk

Alebo použite formulár a ja Vás budem kontaktovať!

 

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Please publish modules in offcanvas position.