Cell Essence

cell es sch

 

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE VAŠE BUNKY

 

VAŠE TELO. VAŠE ZDRAVIE. CHRÁŇTE HO.
BUNKU ZA BUNKOU.1,2,3

Bunka je stavebným kameňom života - je najmenšia časticou všetkých živých bytostí vrátane ľudí. Naše telo sa skladá z biliónov buniek. Každú sekundu sa vytvorí niekoľko miliónov nových buniek - a každá z nich je malým zázrakom.

ZDRAVIE ZAČÍNÁ V BUNKE

Naše bunky sú základom pre zdravie, výkonnosť a dobrú pohodu. Každá z nich v tele plnia početné, životne dôležité úlohy a tak prispieva k tomu, aby veľký celok - zázrak menom človek - perfektne fungoval. Čím sú naše bunky "viac fit", tým lepšie funguje náš celkový imunitný systém a o to je viac fit aj naše telo a je tým pádom výkonnejší.

Na naše bunky v dnešnej dobe obzvlášť negatívne pôsobí stres | nezdravá strava | nedostatok pohybu | vplyvy prostredia. Pre optimálne bunkové procesy LR kombinuje vysoko kvalitné živiny s vedecky preukázanými účinkami a starostlivo vybranými superpotraviny. Výsledkom je:

LR LIFETAKT CELL ESSENCE S CELL BOOST FORMULE 

 

Vitamín E, obsiahnutý v Cell Essence Food, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
2 Riboflavín (vitamín B2), obsiahnutý v Cell Essence Energy, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
3 Zinok, obsiahnutý v Cell Essence Regeneration, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zobraziť

Výsledok 1 - 2 z 2

Zľava -17%

LR Cell Essence Food - 180 g

67,48 €
55,00 €
LR Cell Essence Food - 180 g. Bez zdravých buniek by v našom tele nefungovalo nič - tvorí základ pre správne fungovanie všetkých procesov a pre to, aby sme sa cítili fit a vitálni. Aby sme ich udržali zdravé a chránili ich pred oxidačným stresom, je mimoriadne dôležité našim bunkám dodávať správne živiny.Learn More
Zľava -18%

LR Cell Essence Energy - 102 g

38,54 €
31,35 €
LR Cell Essence Energy - 102 g. Výroba energie je jednou z najdôležitejších úloh našich buniek - energia je totiž jednou zo základných požiadaviek na správne fungovanie nášho tela. Aby naše telo dokázalo produkovať potrebnú energiu, potrebuje vyváženú zmes živín, ktoré sa v bunkách premieňajú na energiu.Learn More

Please publish modules in offcanvas position.